Branża spedycyjna w Sośnicowicach

praca w branży spedycyjnejSpedycja to coraz popularniejsze hasło w dyskusjach na temat potrzeb współczesnego rynku pracy. Obejmuje wszelkie czynności organizujące transport towarów. Stanowisko spedytora wydaje się być bardzo atrakcyjnym przez wzgląd na osiągane wysokie wynagrodzenie. Co więcej, w bardzo wielu firmach do zatrudnienia nie są potrzebne specjalistyczne kwalifikacje. Teraz także i w Sośnicowicach można starać się o stanowisko spedytora!

O pracę w branży transportowej mogą ubiegać się mieszkańcy Sośnicowic zarówno posiadający doświadczenie w tej dziedzinie, jak i aspirujący do nauki zawodu. Jedno z oferowanych stanowisk zakłada możliwość pełnego przyuczenia do zawodu. Jest to zatem doskonała okazja dla osób, chcących zaistnieć w branży spedycyjnej oraz zdobyć nowe doświadczenie!

Pracodawca otwarty jest także na osoby, posiadające orzeczenie o niepełnosprawności oraz obcokrajowców, zwłaszcza narodowości ukraińskiej. Warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Natomiast osoby, które już wcześniej miały do czynienia ze spedycją, mogą aplikować na stanowisko, obejmujące większy zakres obowiązków (i co za tym idzie, wymagań).

Praca dotyczyć będzie zarówno spedycji krajowych, jak i międzynarodowych, optymalizacji kosztów, negocjowania stawek, prowadzenia ewidencji zleceń, kontaktów z klientem biznesowym oraz aktywnego poszukiwania nowych klientów. Wymagane jest doświadczenie, samodzielność i komunikatywność, a w zamian oferuje się stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Działalność spedycyjna to szansa dla osób obecnie poszukujących pracy w Sośnicowicach – warto więc wziąć ją pod uwagę.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.