Etat dla specjalisty do spraw rekrutacji IT

oferta pracyJuż od kilku lat wspomina się o brakach kadrowych w branży IT, a w Katowicach poszukiwany jest specjalista do spraw rekrutacji IT. Kto może ubiegać się o takie stanowisko? Wymagane jest wykształcenie wyższe, a najlepiej, żeby kandydat posiadał dyplom psychologii, socjologii, prawa lub marketingu. Mile widziani są też absolwenci studiów biznesowych. Na tego typu stanowisku pracy w Katowicach przyda się doświadczenie zawodowe z obszaru rekrutacji, sprzedaży lub badań rynku. Ceni się też umiejętności komunikacyjne i asertywność. Wymogiem obowiązkowym jest biegła znajomość angielskiego, a szanse rosną u kandydatów, którzy posługują się również językiem czeskim, estońskim lub węgierskim.

Zadaniem rekrutera do spraw IT pozostaje głównie pozyskiwanie odpowiednich kandydatów oraz prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym negocjowanie wynagrodzeń. Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należy też przygotowywanie materiałów marketingowych i prowadzenie aktywności w mediach społecznościowych.

Praca w międzynarodowej firmie rekrutacyjnej w Katowicach daje gwarancję zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, atrakcyjnego systemu prowizyjnego i udziału w programie szkoleniowym. Pracodawca zachęca kandydatów również poprzez imprezy integracyjne oraz możliwości uczestniczenia w wydarzeniach branżowych, także poza granicami kraju.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.