Fachowcy poszukiwani w Czerwionce-Leszczynach!

praca dla fachowcówCzerwionka-Leszczyny to nieduża miejscowość, dlatego mogłoby się wydawać, że ciężko będzie znaleźć w niej pracę. Rzeczywiście, jeżeli chodzi o zawody humanistyczne i społeczne, ofert pracy jest niewiele. Zupełnie inaczej z kolei sytuacja wygląda w odniesieniu do profesji zawodowych. Osoby, posiadające tzw. fach w ręku i praktyczne umiejętności – nie powinny mieć problemów ze znalezieniem zatrudnienia.

Na jakie konkretnie zawody jest zapotrzebowanie? W pierwszej kolejności na kierowców. Poszukiwani są zwłaszcza kierowcy kategorii C lub C+E, ale znaleźć można także ogłoszenia dla kurierów kategorii B. Niektóre z tych ofert przewidują pracę w transporcie międzynarodowym, jednak nieregularny pobyt w domu z pewnością zostanie wynagrodzony atrakcyjnymi zarobkami.

Równie dużo ofert, dotyczy w pracy dla operatorów maszyn produkcyjnych. Wymagania na te stanowiska obejmują wykształcenie zawodowe oraz zdolności manualne i zaangażowanie w powierzone zadania. Praca odbywa się zazwyczaj w systemie 3-zmianowym, ale zazwyczaj obejmuje bezpłatny transport pracowniczy do siedziby firmy oraz takie benefity, jak karta sportowa, prywatna opieka medyczna, tańsze bilety do kina, a nawet rabaty na zakupy on-line czy bony zniżkowe. Oprócz pensji zasadniczej, przewidywane są premie i oczywiście – umowa o pracę.

Poszukiwani są również magazynierzy z uprawnieniami na wózki widłowe. Ciekawe warunki pracy w Czerwionce-Leszczynach proponowane są również dla ślusarzy – największe szanse mają rzecz jasna osoby po szkole zawodowej, ale osoby bez doświadczenia także mogą próbować swoich sił! Pracodawcy oferują bowiem przyuczenie do zawodu, co jest doskonałym sposobem na zdobycie wartościowych umiejętności.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.