Krzepice-mała miejscowość z dużymi przedsiębiorstwami

Krzepice mała miejscowość z dużymi firmamiKrzepice to niewielkie miasto znajdujące się w powiecie kłobuckim województwa śląskiego, położone na ziemiach Małopolski. Zajmuje powierzchnię 27,66 km² oraz liczy prawie 4,5 tysiąca mieszkańców. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej o tej samej nazwie oraz pełni funkcję ośrodka administracyjnego, kulturalnego oraz gospodarczego o lokalnym zasięgu.

Chociaż Krzepice są niewielkim miastem, mogą poszczycić się kilkoma dużymi przedsiębiorstwami. Największym z nich jest potężna firma o zasięgu międzynarodowym, posiadająca oddziały na terenie całego kraju, zatrudniając łącznie około 1650 osób. Firma prowadzi działalność m.in. w obszarze żywienia zwierząt, produkcji dodatków dla przemysłu spożywczego, mięsnego i mleczarskiego, importu tłuszczów roślinnych w wiele innych. Zajmuje się także działalnością w zakresie zarządzania ryzykiem. Niewątpliwie jest to największy pracodawca na krzepickim rynku pracy. Firma stwarza możliwości rozwoju zawodowego, pracownicy zatrudnieni w tym ogólnopolskim przedsiębiorstwie otrzymują otwartą ścieżkę kariery, mogąc piąć się po jej szczeblach i co za tym idzie otrzymywać coraz to większe wynagrodzenie.

Oprócz wspomnianej wyżej firmy, na terenie miasta funkcjonuje wiele rozmaitych przedsiębiorstw z różnych dziedzin gospodarki. Zatrudnienia w Krzepicach z powodzeniem można szukać w branży przemysłowej, produkcyjnej, handlowej i usługowej.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.