Miejsca pracy w transporcie i logistyce

transport i logistykaTransport, tuż obok usług i budownictwa, to sektor, w którym występują największe braki kadrowe. Zatrudnienia częściej szukają tutaj mężczyźni.

Jakie oferty pracy w Czechowicach-Dziedzicach znajdą kandydaci zainteresowani tą branżą?

Wakaty czekają m.in. na magazynierów. Wymagania nie są może wygórowane, ale pracownik powinien być energiczny i dobrze zorganizowany. Nie bez znaczenia pozostaje również dobra kondycja fizyczna. W końcu na takim stanowisku głównym obowiązkiem pozostaje rozładunek i załadunek towaru oraz sortowanie przesyłek.  Aby dostać etat, przydaje się prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym. Warunki zatrudnienia są atrakcyjne, ale trzeba pamiętać, że praca może odbywać się w systemie zmianowym.

Kandydaci, którzy mają wyższe kwalifikacje, mogą z kolei aplikować na stanowisko spedytora. Pracodawca poszukuje pracownika z wyższym wykształceniem, który posługuje się językiem angielskim i znakomicie zna rynek transportowy. Szanse na tę posadę rosną u osób, które komunikują się również w języku niemieckim. Poza tym potencjalny szef szuka kogoś, kto ma analityczny umysł, odnajduje się w pracy zespołowej i potrafi samodzielnie wyznaczać cele. Tego typu oferty pracy w Czechowicach-Dziedzicach zasługują na zainteresowanie osób, które cenią rozwój zawodowy. Poza tym można liczyć na szereg świadczeń socjalnych i atrakcyjne premie.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.