Praca: Drukarz tkanin

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Drukarz tkanin
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/19/1267
OBOWIĄZKI:
Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/pracodawcy_przedsiebiorcy/refundacja_kosztow_wyposazenia_lub_doposazenia_stanowisk_pracy.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie średnie; doświadczenie zawodowe: 1-2 lata; obsługa urządzeń drukarskich, komputera i programów graficznych; zakres obowiązków: przygotowanie materiałów do druku, utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Drukarz tkanin (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach