Praca: Pomoc domowa

Tiger Job Sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 7220 .

Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech w różnych zawodach. Nasza firma powstała w 2002 roku. Od tego czasu za pośrednictwem Tiger Job do pracy w Niemczech   wyjechało wielu zadowolonych pracowników.

Obecnie dla naszego Klienta z Tarnowskich Gór poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomoc domowa

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Zadania:

Zatrudnimy osoby do pomocy domowej, w której zakres wchodzi:

  • prowadzenie domu (bez gotowania), opieka nad psami, sprzątanie itp.
  • dbanie o ogród, prace porządkowe, drobne prace naprawcze itp.
Wymagania:
  • mile widziane małżeństwo lub para
  • mile widziani renciści
  • miła aparycja
  • chęć do pracy
  • osoby lubiące zwierzęta
  • solidność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Oferujemy:
  • osobne mieszkanie na terenie posesji
  • zapewniamy miłą atmosferę
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pomoc-domowa_1954353.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

  Zatrudnimy osoby do pomocy domowej, w której zakres wchodzi: prowadzenie domu (bez gotowania), opieka nad psami, sprzątanie itp. dbanie o ogród, prace porządkowe, drobne prace naprawcze...