Praca: Ślusarz - Monter

PaNELTECH Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości materiałów budowlanych, w tym płyt warstwowych, styropianu i drzwi chłodniczych.

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ślusarz - Monter
Miejsce pracy: Chorzów
Opis stanowiska:
  • montaż elementów drzwi przemysłowych;
  • obsługa ręcznych narzędzi elektrycznych;
  • praca z rysunkiem technicznym.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe (najlepiej techniczne);
  • mile widziane doświadczenie, lub osoby chętne do przyuczenia;
  • dyspozycyjność, systematyczność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pakiet socjalny.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/slusarz-monter_1976069.html