Perspektywa dla osób ze znajomością języka angielskiego

znajomość języka angielskiegoWiadomo, że znajomość języków obcych bardzo ułatwia znalezienie pracy, szczególnie tam gdzie działa wiele międzynarodowych firm. Okazuje się jednak, że nawet w niewielkiej miejscowości takiej, jak Koziegłowy są potrzebni nauczyciele języka angielskiego.

Niedawno pojawiała się oferta pracy dla lektora, którego zadaniem będzie prowadzenie zajęć w ogólnopolskiej szkole językowej. To wymarzone zajęcie dla osób, które mają znakomite podejście do dzieci i biegle władają angielskim. W tym przypadku znajomość języka zostanie zweryfikowana w czasie rozmowy kwalifikacyjnej, a kandydaci nie muszą mieć dyplomu ukończenia studiów filologicznych. Na pewno z takiej oferty pracy w Koziegłowach mogą skorzystać też studenci.

Poza praktyczną znajomością języka od kandydatów oczekuje się też prawa jazdy oraz obsługi MS Office. Osoba, która otrzyma etat w szkole językowej, może liczyć na atrakcyjne zarobki, pakiet ubezpieczeń, a także wdrożenie do pracy i profesjonalne szkolenia.

Tego rodzaju oferta pracy to szansa dla studentów na zdobycie doświadczenia zawodowego. Z kolei osoby, które mają je już w tej branży, mogą starać się o stanowisko Managera Edukacyjnego.

Bez wątpienia znajomość języków przydaje się na wielu stanowiskach pracy i w wielu branżach, a angielski stał się językiem globalnym. Znajomość języków obcych pozwala nam dorobić na wiele sposobów. W końcu dzisiaj wiele osób udziela zdalnie korepetycji lub wykonuje tłumaczenia.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.