Praca dla kontrolerów jakości w Bieruniu

praca dla kontrolerów jakościBieruń jest miastem w województwie śląskim, z dynamicznie rozwijającą się gospodarką lokalną. Bezrobocie wynosi niewiele ponad 2%, co w skali krajowej jest rekordowo niskim wskaźnikiem. Wpływ na to ma lokalizacja w Bieruniu i okolicach kilku bardzo dużych zakładów produkcyjno-przemysłowych, będących gwarantem stabilnego zatrudnienia.

Przez wzgląd na profil działalności przedsiębiorstw, nie dziwi fakt popytu na kontrolerów jakości. W każdej większej firmie tacy pracownicy są niezbędni, by czuwać nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych i kontrolować stan jakościowy wytwarzanych towarów.

Analizując oferty pracy z bieruńskiego rynku, można dojść do wniosku, że propozycje zatrudnienia właśnie w charakterze kontrolera jakości pojawiają się bardzo często. Być może warto zwrócić uwagę na to stanowisko?

Pracodawcy kuszą atrakcyjnym wynagrodzeniem, wraz z motywacyjnym systemem premiowym, elastycznym grafikiem oraz szerokimi możliwościami szkoleń, aktywnie przyczyniającymi się do rozwoju zawodowego. Dodatkowo, praca w jednej z bieruńskich firm o zasięgu międzynarodowym to duży prestiż i możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Jakie trzeba spełnić warunki, by zostać kontrolerem jakości w Bieruniu? Podstawowym wymaganiem jest brak przeciwwskazań zdrowotnych, zdolności manualne i dyspozycyjność. A poza tym – chęci do pracy i można zaczynać!

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.