Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Kucharz
Miejsce pracy: Koniecpol
Numer: StPr/20/0390
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie pizzy oraz innych potraw, opracowywanie menu
Miejsce pracy:

Koniecpol

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Zobacz podobne oferty

Kucharz

przygotowywanie zup i dań mięsnych, kuchnia polska, oferta pracy przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życiaWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakWymagania...

Kucharz

Sporządzanie różnego rodzaju potraw: sałatek, pizzy, kebab, zestawów obiadowych. Ocena surowców, sporządzanie zamówień. Utrzymywanie czystości w miejscu pracy. Przestrzeganie przepisów BHP...

Kucharz

Kucharz / pomoc kuchenna

przyjmowanie od intendentki produktów do sporządzania posiłków, odpowiedzialność za jakość przyjętych produktów, odpowiedzialność za wydawane obiady pod względem jakości i odpowiedniej...