Praca: Pracownik transportu wewnętrznego w szpitalu

Pracownik transportu wewnętrznego w szpitalu
Miejsce pracy: Czeladź
Numer: 16/4/2021
OBOWIĄZKI:
transport wewnątrzszpitalny: wywóz śmieci, wymiana pościeli itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Książeczka sanepidowska + szczepienie na żółtaczkę, preferowani panowie ze względu na siłe fizyczną. mile widziane osoby z orzeczeniem

Miejsce pracy:

Czeladź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy:

Operator wózka widłowego

Prace magazynowe, obsługa wózka widłowego. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Aktualne uprawnienia na wózek widłowy z bezpieczną wymianą butli gazowej wydane przez UDT Uprawnienia:...

Kierownik budowy

nadzór nad wykonywanymi pracami, rozliczanie ilościowe materiałów, prowadzenie dokumentacji budowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek:...

Kasjer - sprzedawca

Obsługa klienta, kasy fiskalnej, sprzedaż artykułów spożywczych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Obsługa kasy fiskalnej, książeczka sanepidowska

Manager gminnej strefy rozwoju w gminie

Po zaliczeniu szkolenia obsługa zadań placówki GSR planowanej do uruchomienia na terenie gminy właściwej dla miejsca zamieszkania kandydata, w tym: 1) wdrażanie celów projektu Akceleratory...