4 sposoby na lepsze zarobki

zarobkiMasz pracę, ale nie satysfakcjonują Cię dotychczasowe zarobki? Istnieje kilka sposobów, by zwiększyć wynagrodzenie. Oto propozycje:

 1. Rozmowa z szefem o podwyżce
  Twoje szanse na dodatek do pensji wzrosną, jeśli znajdziesz dobre argumenty. Warto powołać się na sukcesy w branży, dobre wyniki sprzedażowe lub wzrost płac na danym stanowisku. Z kolei opowiadanie o trudnej sytuacji osobistej nie jest najlepszym pomysłem. Podwyżka należy się za dobrą pracę, a problemy i potrzeby ma każdy.
 2. Nowa praca
  Wielu ekspertów popiera teorię zakładającą, że niekiedy jedynym sposobem na wzrost płac, pozostaje aplikowanie do innej firmy. Warto przeglądać oferty pracy w Dąbrowie Górniczej i sprawdzać, jakie są aktualne oczekiwania pracodawców oraz oferowane przez nich warunki. Pamiętaj, że jeśli teraz jesteś zatrudniony i zgodziłeś się na daną stawkę kilka lat temu, to teraz sytuacja na rynku pracy może wyglądać zupełnie inaczej.
 3. Praca dodatkowa
  Wielu pracowników, którzy chcą dorobić do pensji, decyduje się na pracę weekendową lub zdalną. Elastyczna forma zatrudnienia umożliwia pogodzenie licznych obowiązków. Praca w domowym zaciszu to świetna opcja dla osób, które zajmują się m.in. rękodziełem, tłumaczeniami, redagowaniem tekstów czy tworzeniem stron internetowych.
 4. Własna działalność gospodarcza
  Jeśli oferty pracy w Dąbrowie Górniczej nie spełniają Twoich oczekiwań, a masz głowę pełną pomysłów i zdolności organizacyjne, to możesz pomyśleć o własnej firmie.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.