Praca dla budowlańców w Toszku

praca w budownictwieToszek to niewielka gmina miejsko-wiejska, położona w powiecie gliwickim. Jak w większości małych miejscowości, tak i tutaj znalezienie pracy stacjonarnej nie jest prostym zadaniem. Zdecydowana większość osób (zwłaszcza młodych) zmuszona jest emigrować do większych ośrodków. Istnieje jednak alternatywa, która zwłaszcza dla mężczyzn, może okazać się atrakcyjna.

Obecnie poszukiwani są w Toszku pracownicy budowlani. Co prawda, większość zleceń wykonywana jest w Gliwicach i okolicy, niemniej pracodawca szuka pracowników w Toszku i zapewnia ich każdorazowy odbiór z tego miasta. Firma z Toszka zajmuje się pracami wykończeniowymi oraz dociepleniami, więc osoby posiadające doświadczenie w tym kierunku z pewnością będą mile widziane. Jednak doświadczenie i staż pracy nie są wymagane, zatem pracodawca najprawdopodobniej przewiduje odpowiednie szkolenia stanowiskowe, dostosowane do rodzaju wykonywanych prac. Natomiast atutem będzie posiadanie prawa jazdy kategorii B, choć zgłaszać się mogą również osoby nielegitymujące się takim dokumentem.

Pracodawca proponuje stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, co jest jednym z najważniejszych plusów tej oferty. Kolejnym są wysokie zarobki – sugerowana pensja mieści się w przedziale od 3 do 5 tysięcy. Wynagrodzenie wypłacane jest w systemie tygodniowym. Trzeba mieć jednak na uwadze, że wysokość pensji uzależniona jest od posiadanych umiejętności – osoby bez doświadczenia nie mogą zatem liczyć na wyższy pułap. Pracodawca punktuje jednak zaangażowanie, chęć uczenia się i szybkie przyswajanie wiedzy.

Przed złożeniem dokumentów aplikacyjnych należy jeszcze zwrócić baczną uwagę na jedno z najważniejszych wymagań – brak nałogów. Jeżeli przyszły kandydat je spełnia, to nic nie stoi na przeszkodzie by rozpocząć pracę w Toszku.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.