Praca dla mechatroników i elektromechaników

praca dla mechatronikówOczekiwania pracodawcy

Jeśli jesteś absolwentem mechatroniki lub elektromechaniki, to możesz aplikować na oferty pracy w Łaziskach Górnych dla pracowników utrzymania ruchu. Kandydaci muszą wykazać się umiejętnością czytania rysunków technicznych oraz wykonywaniem szkiców warsztatowych. Pracodawca oczekuje również, że pracownik będzie znał język angielski – jest to niezbędne do tego, by mógł zapoznać się z dokumentacją techniczną. Ponadto kandydat powinien potrafić posługiwać się katalogami części zamiennych. U kogo rosną szanse na tę posadę? Z pewnością u osób, które mają już doświadczenie w naprawie maszyn, a także posiadają uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, energetycznych oraz eksploatacyjnych.

Zakres obowiązków

Jaka odpowiedzialność ciąży na pracowniku do spraw utrzymania ruchu? Mowa przede wszystkim o zagwarantowaniu prawidłowego działania urządzeń i maszyn, wykonywaniu konserwacji i przeglądów oraz proponowaniu usprawnień technicznych. Oczywiście do tego dochodzi usuwanie bieżących awarii. Pracodawca obiecuje, że warunki zatrudnienia będą stabilne, a poza atrakcyjną płacą można liczyć na pakiet benefitów.

Osoby z wykształceniem technicznym może zainteresować także oferta pracy w Łaziskach Górnych dla specjalisty do spraw optymalizacji kosztów produkcji. Jego zadaniem jest z kolei m.in. określanie standardów pracy na określonych stanowiskach oraz analiza procesów nierentownych.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.