Praca w Radzionkowie dla nauczycieli i nie tylko…

praca w Radzionkowie dla nauczycieli i nie tylkoRadzionków to szesnastotysięczne miasto położone w powiecie tarnogórskim. Pomimo, iż jest to niezbyt duża miejscowość, swoim mieszkańcom oferuje dość duże możliwości zatrudnienia w sektorze edukacyjnym.

W Radzionkowie znajdują się trzy przedszkola publiczne, pięć szkół podstawowych oraz kilka szkół ponadgimnazjalnych. Swój wydział zamiejscowy posiada tutaj również Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach. Dzięki temu miasto stwarza nie tylko możliwości bezpłatnej edukacji w placówkach państwowych, ale również daje perspektywy zatrudnienia w szkolnictwie. A praca w placówkach edukacyjnych jest nie tylko dla nauczycieli.

Kto jeszcze może liczyć na zatrudnienie w szkolnictwie?

Zatrudnienie z powodzeniem znajdą tu psycholodzy i pedagodzy, którzy najczęściej pełnią dyżury w placówkach. Na ich barkach spoczywa wiele rozmaitych problemów uczniów, zwłaszcza tych starszych. Pomagają w wychowaniu najbardziej trudnych i krnąbrnych dzieci i młodzieży.

Pracownicy administracyjni bez których trudno byłoby wyobrazić sobie funkcjonowanie całego przedsięwzięcia. Przecież załatwianie wszelkiego rodzaju spraw, formalności, zaczyna się właśnie w sekretariacie.

Personel sprzątający i kucharki bez których placówka nie byłaby czysta i w zasadzie trudno byłoby w niej funkcjonować, a dzieci nie mogłyby zjeść ciepłego posiłku w ciągu długiego dnia spędzonego w przedszkolu, czy w szkole.

Osoby zajmujące się prowadzeniem różnego rodzaju zajęć dodatkowych, takich jak nauka języków obcych, zajęcia ruchowe i artystyczne. To dzięki nim dzieci mają do dyspozycji szeroką paletę aktywności wzbogacających ich rozwój.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.