Pracownicy sezonowi pilnie poszukiwani

pracownicy sezonowi pilnie poszukiwaniSezon jesienno-zimowy należy do tych okresów, w których notuje się zwiększone zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Jaką pracę sezonową i gdzie można podjąć w Myszkowie?

Pierwszym momentem, w którym brakuje rąk do pracy, jest czas zbierania plonów. Przy tak zwanych wykopkach, potrzebni są dodatkowi robotnicy praktycznie w każdym większym gospodarstwie rolnym. Nie da się ukryć, że jest to dość ciężka praca fizyczna, w której na wszelkiego rodzaju dolegliwości, najbardziej narażony jest kręgosłup. Dlatego do tego typu pracy, najbardziej nadają się osoby z dobrą kondycją i nienagannym zdrowiem.

Kiedy za oknem słupek temperatury pokazuje coraz niższe wartości, dni stają się coraz krótsze, a z drzew opadają liście, to znak, że rolnicy i właściciele terenów zielonych muszą przygotować się do nadejścia zimy. Wbrew pozorom, pracy jest niemało. Nie każdy posiadacz ogrodu potrafi przygotować rośliny do zimowego spoczynku i zabezpieczyć je przed niskimi temperaturami. Nie wszyscy lubią też albo mają czas grabić liście. W związku z tym chętnie zatrudnią wykwalifikowane osoby do pracy przy terenach zielonych.

Jak co roku, zima potrafi zaskoczyć drogowców, tym bardziej każdego właściciela większej posesji. Wraz z pierwszym jej „atakiem”, do boju przystępują całe zastępy osób zajmujących się odśnieżaniem i oczyszczaniem miast i miasteczek. W Myszkowie, jak i w wielu innych miejscowościach, z odsieczą przychodzą wtedy pracownicy sezonowi, którym śnieg i mróz niestraszne.

About

One thought on “Pracownicy sezonowi pilnie poszukiwani

 1. Gusto56

  15 listopada, 2017 at 10:17pm

  Taka praca sezonowa to świetna opcja żeby sobie dorobić

  • Author

   Danuta

   24 listopada, 2017 at 4:27pm

   To prawda, pracę sezonową można traktować jako dodatkowy zarobek.

Your email will not be published. Name and Email fields are required.