W jaki sposób można zdobyć pracę wakacyjną w Radlinie?

w jaki sposób można zdobyć pracę wakacyjnąWakacje to dla większości osób czas odpoczynku, urlopu, wzmożony okres spędzania czasu z najbliższymi. Jednak nie dla wszystkich. A mowa tutaj o studentach i o młodzieży, która chce podjąć się pierwszej pracy. Mający trzy miesiące wakacji studenci, bardzo często wykorzystują ten okres do tego, aby zarobić pieniądze i zdobyć odrobinę doświadczenia zawodowego. Coraz więcej młodzieży szkolnej chce się wykazać samodzielnością i zaradnością i decyduje się dorobić sobie do kieszonkowego.

Gdzie można poszukać pomocy przy poszukiwaniu pracy wakacyjnej?

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, Ochotniczy Hufiec Pracy w Radlinie realizuje ogólnopolski projekt „Lato z OHP”. W ramach akcji osoby poszukujące zatrudnienia na wakacje (w szczególności młodzież i studenci) mogą brać udział w różnego rodzaju seminariach, dniach otwartych, targach pracy. OHP służy także bezpłatną pomocą przy pisaniu dokumentów aplikacyjnych i wszelkich działaniach w zakresie pośrednictwa pracy.

Jakie zajęcia są najbardziej popularne i pożądane w okresie wakacyjnym?

Przede wszystkim różnego rodzaju zbieranie owoców. Zwiększa się także zapotrzebowanie na pracowników w różnego rodzaju punktach handlowych i dużych sklepach typu supermarket, dyskont itp. Dużym powodzeniem cieszą się także animatorzy zajęć dla dzieci oraz opiekunki. Sezonowo zwiększa się również zapotrzebowanie w różnego rodzaju magazynach, sortowniach przesyłek, na linii produkcyjnej.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.