Zapotrzebowanie na inżynierów budownictwa

praca w branży budowlanejW ostatnim czasie wiele mówi się o boomie budowlanym, a uczelnie zachęcają do studiowania na kierunkach inżynieryjnych. Ofert pracy w budownictwie nie brakuje również w Tychach. Aktualnie poszukiwany jest m.in. doświadczony inżynier budowy. W zakresie obowiązków takiego pracownika znajduje się sporządzanie zamówień materiałowych i rozliczanie dostaw. Inżynier budowy wspiera kierownika budowy w obszarze kontroli stopnia zaawansowania prac, przy uwzględnieniu założeń jakościowych oraz projektowych.

W przypadku tej oferty pracy w Tychach inżynier działa na zlecenie znanej firmy, która istnieje na  rynku deweloperskim od blisko 20 lat. Kandydaci na to stanowisko, poza atrakcyjnym wynagrodzeniem, mogą liczyć na szereg dodatków socjalnych, a także brać udział w specjalistycznych szkoleniach i wyjazdach integracyjnych.

Jak wygląda ścieżka kariery inżyniera budownictwa? Najpierw należy zdobyć wykształcenie wyższe budowlane, ale aby uzyskać uprawnienia budowlane, niezbędne jest odbycie praktyki w biurze projektowym lub na budowie. Na takim stanowisku przyda się prawo jazdy i biegła obsługa specjalistycznych programów komputerowych. O karierze inżyniera budowy mogą śmiało myśleć osoby posiadające wyobraźnię przestrzenną i analityczny umysł. Z pewnością w takiej pracy w Tychach, dobrze poradzą sobie kandydaci, którzy mają zdolności przywódcze i potrafią działać pod presją czasu.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.