Braki kadrowe w branży metalowej w Strumieniu!

oferty pracy w branży metalowejStrumień to niewielkie miasto województwa śląskiego, mogące poszczycić się bogatą historią i interesującymi zabytkami. Równocześnie miasto jest siedzibą dużego zakładu wyrobów metalowych, będącego największym pracodawcą regionu. Firma cechuje się ugruntowaną pozycją, ponieważ istnieje na rynku już ponad 20 lat i wciąż dynamicznie się rozwija.

W związku z tym poszukuje obecnie kandydatów do pracy, dając mieszkańcom Strumienia doskonałą okazję do zdobycia stabilnego zatrudnienia w renomowanym przedsiębiorstwie. Oferowane stanowiska charakteryzują się szerokim wachlarzem wymaganych kwalifikacji. Potrzebni są między innymi pracownicy produkcyjni – praca w takim charakterze nie objęta jest wymogiem posiadania doświadczenia. Niemniej osoby z umiejętnościami zawodowymi również mają szansę na rozwój w strukturach firmy. Poszukiwani są operatorzy CNC, ślusarze narzędziowi, spawacze, montażyści, szlifierzy oraz nastawiacze.

Strumień jednocześnie oferuje pracę dla osób posiadających wyższe kwalifikacje, jak kontrolerzy jakości oraz technologowie konstruktorzy. Zwłaszcza stanowisko technologa wymaga wykształcenia wyższego, znajomości specjalistycznego oprogramowania oraz biegłego posługiwania się językiem obcym.

Jak widać, pracę w Strumieniu mogą zdobyć osoby z różnym rodzajem i poziomem wykształcenia. Na co mogą liczyć w zamian? Nie tylko na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, ale także na atrakcyjny system wynagradzania, obejmujący różne rodzaje premii. Dodatkowo przewidziana jest możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Firma zapewnia również rozbudowany pakiet socjalny.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.