Etaty dla doradców klienta

etaty dla doradców klientaSkoczów jest zaliczany do najbardziej uprzemysłowionych miejscowości powiatu cieszyńskiego, mimo że w latach 90. wiele zakładów ogłosiło stan upadłości. Poza przemysłem, czy branżą budowlaną na oferty pracy w Skoczowie mogą liczyć osoby związane z sektorem usług. Aktualnie znajdą one ogłoszenia rekrutacyjne skierowane do doradców klienta.

Czym charakteryzuje się praca doradcy klienta? Na takim stanowisku pracują głównie osoby z wykształceniem średnim, które obsługują  komputer i znają język angielski. Przydaje się też prawo jazdy kategorii B. Kompetencje cenione w pracy z klientem, to umiejętność współpracy w zespole, inicjatywa, samodzielność oraz dyspozycyjność i kultura osobista.

Doradcy klienta zwykle pracują w sklepach, salonach firmowych, biurach lub w terenie. Z uwagi na duże natężenie kontaktów z ludźmi, na takich stanowiskach sprawdzają się osoby pewne siebie i odporne na stres. Oczywiście większość pracowników to młodzi ludzie, w tym studenci. Zarobki doradców klienta zwykle składają się pensji podstawowej oraz premii. Pracownicy często korzystają z dodatków, takich jak służbowe auto czy laptop.

Pamiętajmy, że tego typu praca w Skoczowie da satysfakcję tym, którzy zwiążą się z interesującą ich branżą. W końcu doradca klienta musi mieć dużą wiedzę na temat produktu, który poleca.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.