Pomysły na pracę dodatkową

pomysłWielu mieszkańców Łaz chciałoby dorobić do pensji. W niedużym mieście nie ma zbyt wielu ofert dobrze płatnej pracy, a potrzeby rosną. Jeśli jednak dobrze się zastanowimy nad swoimi umiejętnościami, to okazuje się, że każdy jest w stanie znaleźć pracę dodatkową.

Sporo ogłoszeń rekrutacyjnych w Łazach dotyczy prac fizycznych. W budownictwie potrzeba robotników i fachowców. Branża budowlana najwięcej osób zatrudnia oczywiście w sezonie wiosenno-letnim. Poza tym osoby z doświadczeniem w wykańczaniu wnętrz też nie powinny mieć problemów ze znalezieniem dodatkowego dochodu, bo w końcu na remonty zawsze było i będzie duże zapotrzebowanie.

Chętnych do prostych prac fizycznych stale brakuje. Tutaj praca często ma sezonowy charakter. Np. zimą poszukiwani są pracownicy do odśnieżania dachów, a latem do koszenia trawy. Mówiąc o pracy fizycznej, warto też pamiętać o możliwości wykładania towaru w supermarketach.

W Łazach znajdziemy też oferty pracy w gastronomii. Praca za barem czy w czasie imprez okolicznościowych lub festynów to rozsądne rozwiązanie, zarówno dla kogoś, kto już pracuje na etacie, a chce dorobić, jak i dla uczniów bądź studentów. Inne dorywcze zajęcia to m.in. wyprowadzanie psów, opieka nad dziećmi, korepetycje czy sesje zdjęciowe.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.