Własna firma w Knurowie

własna firma w KnurowieKnurów to trzydziestoośmiotysięczne miasto położone w powiecie gliwickim na obszarze 34 km². Swoje najmocniejsze strony gospodarki miasto zawdzięcza głównie stabilnemu rynkowi pracy, korzystnemu usytuowaniu oraz doświadczeniu w zakresie inwestycji. W ostatnich latach w Knurowie coraz prężniej rozwija się prywatna działalność gospodarcza. Poszukując zatrudnienia, często zadajemy sobie pytanie: praca u kogoś, czy może własna firma?

Moim zdaniem wszystko zależy od predyspozycji konkretnej osoby. Przecież nie każdy potrafi i nadaje się do prowadzenia własnego biznesu. Są także tacy, którzy nie wyobrażają sobie pracy na etat, pod czyimś dyktandem, za sztywną pensję.

Gospodarka każdego miasta, w tym także Knurowa jest wbrew pozorom bardzo chłonna, najważniejsze to mieć dobry pomysł i znaleźć lukę na rynku.

Samozatrudnienie oznacza pewnego rodzaju wolność, elastyczny czas pracy, możliwość realizacji własnych pomysłów. Najważniejsze to nie poddawać się i brnąć do przodu, nawet jeśli po drodze potknie nam się noga.

Wielu milionerów zaczynało od „garażowej działalności” i dzięki swojemu uporowi osiągnęło sukces. Oczywiście do tego wszystkiego potrzebna jest odrobina szczęścia, ale przede wszystkim należy uwierzyć w siebie, w swoje siły i w to, że się uda.

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej nie zawsze musi oznaczać konieczność posiadania kapitału własnego. Zawsze można starać się o dofinansowanie albo znaleźć partnera biznesowego, który chętnie zainwestuje w nowy biznes.

About

Your email will not be published. Name and Email fields are required.